logo_interquality
| 9. prosince 2019 |
  Hledat
 add Six Sigma
       add Kontakt
   add Home page English

 

 add Six Sigma
       add Kontakt
   add Home page English

 

Top

Top

INTERQUALITY V MÉDIÍCH
HR Forum 4/2014 - Alena Červenková

 Vladimír Nálevka

První odpověď, která mi vytanula na mysli, byla: „Protože schopnost prodat výsledky své práce představuje dnes často rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem!" Ať již se jedná o personalisty, či o kohokoli jiného. Rozdělme však odpověď na dvě části: proč je pro personalisty důležité umět prodat a prezentovat výsledky své práce vedení (kolegům z vedení) společnosti na straně jedné, a spolupracovníkům z ostatních oblastí organizace na straně druhé.   

HR Forum 12/2013

    

Linda Štucbartová, Praha 2011, vydalo sociologické nakladatelství SLON

Kniha obsahuje 21 rozhovorů nejen o kariéře s osobnostmi, které proslavily naši zemi v zahraničí. Paní Linda Štucbartová, jež působila pět let ve vedoucí funkci na Diplomatické akademii Ministerstva zahraničních věcí, oslovila dvě desítky žen a mužů, kteří dosáhli významného úspěchu ve svém kariérním směřování, a zeptala se jich na to, jak vnímají dnešní svět.  Přečtěte si ukázku z části o vyjednávání.   

The Prague Post, April 20, 2011, By Emily Thompson

Negotiation skills trainer teaches the 'principled approach'

As all successful businesspeople know, sealing or sinking a deal often comes down to the shrewdness of one's negotiating abilities. For trainer Vladimír Nálevka, all of life is a negotiation, and everyone from diplomats at a roundtable to spouses at their kitchen table can get more of what they want with a better understanding of what negotiation really means.   

HR Forum, únor 2011

HEWLETT-PACKARD (HP) je největší technologickou společností na světě. Jak může taková společnost dosáhnout toho, aby její technici zabezpečovali pro své klienty nejen „technický“ servis, ale opravdu kvalitní služby a současně zjistili od klientů a správně předali veškeré potenciální business požadavky?

K tomuto cíli HP společně s Interquality vyvinuli speciální „hru“. Díky projektu dnes čeští servisní technici dosahují nejlepších výsledků v prodeji služeb a produktů ve srovnání s techniky v ostatních zemích, kde je HP zastoupena.   

Rádio Česko - 13. října 2010 v 15.35

I úspěšně fungující malé a střední firmy přiměla finanční a ekonomická krize k úsporám. Mohou jim pomoci i nové technologie.   

Czech Business Weekly, November 23, 2009, BY SANJA KUPREŠAK

One of the main challenges facing management training companies in the Czech Republic is Czech management style, which is hierarchical due to the bureaucratic nature of the former state monopolies, according to many training and consulting companies.   

Dagmar Langová, DNES, 14. října 2008

Vyjednávat je dovednost. Někdo pro ni má větší nadání, někdo menší. „Každopádně je možné naučit se vyjednávat stejně jako naučit se plavat,“ říká vedoucí konzultant a školitel v oblasti vyjednávání Vladimír Nálevka. Ve firmě Interquality radí nejen podnikatelům, jak úspěšně vyjednávat se svými obchodními partnery, ale ve spolupráci s českým ministerstvem zahraničí učí i diplomaty, jak prosadit naše zájmy v zahraničí.   

Darek Šmíd, Lidové noviny 22.6.2007 - Pátek Lidových novin

Harvardské eso mezi vyjednávači, antropolog William Ury učí manažery vyslovovat NE a zabraňuje nukleární válce. A vám poradí, jak si říct o dovolenou   

Jakub Železný, ČT, 26.05.2007 - 11:31

Hostem pořadu Dobré ráno byl 25. května slavný americký vyjednavač William Ury.   

Karel Ježek, EKONOM.IHNED.CZ, 14. 6. 2007 00:00

Musíme se naučit říkat ne, ale pozitivně a konstruktivně, aby vedlo k ano a otevřelo cestu k dohodě, řekl Ekonomu William Ury, americký guru vyjednávání.   

Obchodní týdeník 8/2009

„Vyjednáváme překvapivě často,“ říká Ing. Vladimír Nálevka, spolumajitel a vedoucí konzultant společnosti Interquality, jehož hlavní specializací je problematika vyjednávání.   

Český rozhlas 27.06.2007

Školitelé manažerů, ministrů i kmenových vůdců volí podobná pravidla.   

Moderní řízení

Jednou z nejcennějších dovedností manažera je umění pozitivně říkat NE, tvrdí negociační poradce a mediátor Dr. William L. Ury.

 

Profesor Ury učil vyjednávat desetitisíce vedoucích pracovníků firem, odborářských vůdců, diplomatů a vojáků po celém světě. Pomáhá též organizacím dosahovat vzájemně výhodných dohod se zákazníky, dodavateli, odbory, a partnery ve společném podnikání. Klienti, pro něž pracoval jako poradce, zahrnují AT&T, IBM, Ford Motor Company i americké ministerstvo financí, ministerstvo zahraničních věcí či Pentagon. Je autorem a spoluautorem mnoha publikací o vyjednávání, např. (spolu s Rogerem Fisherem) bestselleru Getting to Yes: Negotiating Agreement Without Giving In, jehož náklad převýšil pět milionů kusů, a jenž byl přeložen do více než dvaceti jazyků včetně češtiny. Pro Moderní řízení napsal následující článek.   

Nedělní svět, 30. července 2006

PRAHA - „Když na druhé straně jsou vyjednávači, kteří se chovají jako Hamas nebo Hizballáh, tak je těžké se dohodnout,“ vzkázal tento týden oponentům z ČSSD místopředseda ODS Petr Nečas. Přirovnání je — jak je u politiků nejen za úmorných veder obvyklé — trochu přitažené za vlasy. Ale při bližším pohledu se dá mezi vyjednáváním s únosci či teroristy a českým povolebním zápolením posledních dvou měsíců objevit jistá podobnost: obě strany se navzájem drží v šachu, potřebují se dohodnout, ale žádná z nich nehodlá ustoupit. Čas běží a nervy pracují...   


media

 

media

 

Zaregistrovat se | Přihlásit se