logo_interquality
| 19. září 2019 |
  Hledat
O NÁS>PROJEKT OPPA
  

Interquality rozvíjí odborné znalosti svých zaměstnanců za podpory Evropské unie a Prahy

Know-how světové úrovně v oblasti Six Sigma, vyjednávání a dalších odborných specializacích přinesou do České republiky konzultanti a lektoři společnosti Interquality, v rámci projektu Zlepšení systému vzdělávání a zvyšování odborné úrovně zaměstnanců Interquality, podpořeného z Operačního programu Praha - Adaptabilita.

Lektoři dosahující špičkové úrovně budou moci dále rozvíjet své znalosti a dovednosti v zahraničí. Někteří tak navážou na certifikované tréninky, které v minulosti absolvovali u prestižních zahraničních institucí. Pět lektorů v rámci projektu absolvuje vybrané tréninky v USA, Velké Británii či Švýcarsku. Získané znalosti jim umožní obohatit o nejnovější poznatky z oboru své kolegy i účastníky svých kurzů. V rámci odborných stáží budou také moci sdílet své zkušenosti s odborníky z jiných zemí.

Kromě odborných znalostí se budou lektoři i další zaměstnanci Interquality v rámci projektu zlepšovat v oblasti počítačových dovedností dle svých potřeb a stávající úrovně. Vzhledem k častému kontaktu se zahraničními klienty byly do programu zařazeny i aktivity rozvíjející jazykovou vybavenost cílové skupiny.

V souvislosti s novými trendy byly pečlivě vybrány další tréninky, které obohatí znalosti lektorů, např. o možnosti využití uměleckých metod ve vzdělávání, interkulturální prvky či nové trendy z prostředí virtuální reality.

Podpořený projekt však nezapomíná ani na neustálé zlepšování vnitřních procesů, proto bude v rámci projektu lépe propracován systém rozvoje a hodnocení zaměstnanců.

O průběhu projektu a zejména zajímavých poznatcích získaných při zahraničních školeních Vás budeme dále informovat na stránkách www.interquality.cz a www.sixsigma-iq.cz v průběhu let 2011 a 2012.

OPPA

Základní údaje o projektu:

Název: Zlepšení systému vzdělávání a zvyšování odborné úrovně zaměstnanců Interquality
Registrační číslo projektu: CZ.2.17/1.1.00/33102
Začátek projektu:1.10.2010
Ukončení projektu: 31.1.2013
Podpora poskytovaná z OPPA: 2 006 467,90

Evropský sociální fond
Praha & EU: Investujeme do vaší budoucnosti

 

 

Print Bookmark and Share

Return
Zaregistrovat se | Přihlásit se