Mgr. Ing. Irena Konečná

Irena spolupracuje s Interquality jako lektorka, konzultantka a koučka se specializací na efektivitu učení, osobní rozvoj a komunikaci.

Má bohaté zkušenosti s přípravou a realizací dlouhodobých rozvojových a vzdělávacích programů, především v oblasti komunikace, ovlivňování, leadershipu a koučování. Zná specifika korporátního světa z pohledu zaměstnance, externího konzultanta v oblasti rectruitmentu i  rozvoje a z řady obchodních jednání. Je autorkou mnoha vzdělávacích materiálů a pomůcek, například pro interní školitele nebo pro mentory. Má za sebou více než 900 hodin v roli lektora a více než 500 hodin jako kouč a konzultant. Její tréninky jsou zaměřené na individuální potřeby účastníků, díky své praxi dokáže sladit očekávání zadavatele s potřebou skupiny a přizpůsobit program na míru. Velmi se jí osvědčila práce s prvky videotréniku.

Irena vystudovala Psychologii na Univerzitě Karlově a dále Management na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Dříve pracovala jako specialistka vzdělávání v nadnárodní společnosti, dále jako lektorka a koučka. Během své více než 10-ti leté praxe získala Irena cenné zkušenosti jako konzultant, facilitátor, kouč a lektor. V současné době přednáší na Vysoké škole aplikované psychologie, kde je garantem několika předmětů.

Tento web používá cookies a žádá vaše osobní údaje, aby vám zpříjemnil prohlížení.