foto Alena

Mgr. Alena Jáchimová

Alena je lektorka managementu, koučka a facilitátorka, zaměřuje se především na oblast soudržných, vysoce efektivních týmů a organizací, na práci s různorodostí. Přináší uvědomění a tvořivost do každodenních situací a posiluje schopnost pracovat s neočekávaným.

Koučovacím přístupem začala pracovat s obchodními reprezentanty v roce 2000 (individuální rozvoj, tréninky) a následně také s managementem. Brzy se přesvědčila, jak efektivní je koučování v oblasti motivace a výkonnosti. Významným okamžikem v její kariéře bylo setkání s Marilyn Atkinson a absolvování výcviku Erickson College.

Od roku 2003 působí jako nezávislý profesionál v oblasti lidských zdrojů a firemního vzdělávání. Má manažerské zkušenosti s vedením týmů a s rozvojem jejich potenciálu.

Absolvovala manažerské tréninky a tréninky psychologie úspěchu, výcviky v oblasti rozvoje lidských zdrojů a osobnostního potenciálu. Je certifikovaným koučem ICF (Mezinárodní sdružení koučů), pracuje v souladu s ICF standardy. Realizovala více než 1000 koučovacích setkání.

Je certifikovaným trenérem NLP, absolvovala 20-ti denní výcvik NLP u Mezinárodní asociace trenérů NLP (INLPTA Devon). Dále absolvovala výcvik  facilitace skupinových procesů: práce se skupinami v různých kontextech (IPOP, Institut procesně orientované práce EPTP),  v letech 2006 – 2008 absolvovala školení Train the Trainers a ICF accredited coach training na Erickson College v Kanadě. Vystudovala Pedagogickou fakultu, kde získala akademický titul Mgr.

Tento web používá cookies a žádá vaše osobní údaje, aby vám zpříjemnil prohlížení.