Hana Vydrová (2)

Ing. Hana Vydrová

Hanka je specialistkou na komplexní vzdělávání v oblasti image a etikety. Vystudovala VŠCHT v Praze, Fakultu potravinářské a biochemické technologie. Po studiu začala učit na Středním odborném učilišti gastronomickém, a proto si doplnila vzdělání nejen v oboru gastronomie, ale vystudovala i pedagogiku a psychologii na Výzkumném ústavu inženýrského studia při ČVUT.

Poté pracovala jako asistentka v Ústavu chemie a technologie sacharidů na VŠCHT v Praze, kde vedla studenty v laboratořích a při psaní diplomových prací, dále také učila na Univerzitě třetího věku.

V té době se začala věnovat kurzům etikety jako externí lektorka firmy ImageLab. Po dvouleté spolupráci vysokou školu opustila a od té doby se již plně věnuje lektorské a konzultantské činnosti. V roce 2003 založila firmu Topstyle, která ve své oblasti působení patří k nejúspěšnějším na českém trhu.

Doposud absolvovala více než dvě desítky kurzů v oboru image a etikety. Znalosti čerpala a stále čerpá od vynikajících lektorů jak domácích, tak zahraničních. Je autorkou řady článků v novinách a časopisech a spolupracovala i s Českým rozhlasem.

Tento web používá cookies a žádá vaše osobní údaje, aby vám zpříjemnil prohlížení.