Mgr. Martin Gažar

Martin spolupracuje s Interquality v oblasti projektového řízení, zlepšování procesů pomocí metodiky Six Sigma, je specialistou na metrologii a statistické řízení procesů.

Po studiu aplikované fyziky a metrologie na Univerzitě Palackého v Olomouci a Université Joseph Fourier v Grenoblu začal Martin pracovat v ON Semiconductor, kde se zabýval statistickým modelováním a vývojem nástrojů pro monitorování a řízení procesů. V Honeywell Aerospace se jako manažer oddělení metrologie zabýval výzkumem a vývojem nových metod měření. V dalších letech ve společnosti Meopta Přerov vedl tým procesních inženýrů při optimalizaci výroby, zabýval se implementací nástrojů Lean a nástrojů statistického řízení procesů.

V roce 2009 nastoupil do společnosti Hartmann-Rico, kde byl pověřen založením a vedením poradenské divize Hartmann Consulting. Zde byl odpovědný za akvizice nových klientů, pořádání mezinárodní konference a také za workshopy pro klienty. Zabýval se optimalizací výroby, projektovým řízením, vytvářením produkčních modelů, implementací nástrojů Lean a SPC.

Je držitelem certifikátu Six Sigma Master Black Belt.

Tento web používá cookies a žádá vaše osobní údaje, aby vám zpříjemnil prohlížení.