DSCF7933-color1-fullsize-3

Mgr. Miroslav Konopáč

Mirek je externím konzultantem a trenérem společnosti Interquality se zaměřením na rozvoj obchodních a prodejních dovedností a oblast vedení a řízení lidí. Působí v Interquality od roku 2014.

Mirek začínal jako obchodník ve společnosti Procter@Gamble. Poté byl ve společnosti Ahold zodpovědný za rozvoj zaměstnanců v divizi Hypernova. Ve firmě Vitana,a.s. spolu se vzděláváním zajišťoval nábor nových zaměstnanců. V České spořitelně pracoval jako trenér trenérů. Ve firmě Coca-Cola nastavoval tréninkové a prodejní procesy v obchodním oddělení. Rozvíjel obchodníky a podporoval prodejní dovednosti. Trénoval pracovníky call centra a zvyšoval úspěšnost telefonického prodeje. Trénoval Key Account Managery na Vedení projektů. Vedl tréninky pro manažery v oblastech jako Motivace, vedení týmů, rozvoj podřízených. Napříč celou firmou pracoval jako interní kouč.

Je absolventem Filozofické fakulty UK v Praze. Za dobu svého působení jako lektora a trenéra prošel velkým množstvím různých školení a tréninků. Je certifikovaným koučem. Stejně tak je certifikovaným trenérem Situačních stylů vedení. Má za sebou několik stovek tréninkových a koučinkových dnů. Pokrývá širokou škálu rozvojových aktivit od komunikačních a lektorských dovedností, přes prodejní dovednosti od začátečníků po KAM, až po tréninky a koučinky manažerů a facilitace workshopů.

Tento web používá cookies a žádá vaše osobní údaje, aby vám zpříjemnil prohlížení.