DSCF6876-small-3

Bc. Monika Nakládalová

Monika je spolumajitelkou a lektorkou společnosti Interquality. Podílí se na finančním a personálním řízení firmy, komunikaci s klienty a řízení vzdělávacích projektů. V oblasti vzdělávání se pohybuje po většinu své profesní kariéry. Zabývá se oblastí soft skills, kde se specializuje na téma prezentačních dovedností a vyjednávání, vede jak veřejné, tak i vnitropodnikové kurzy (např. ve Škoda Auto a.s., ČEZ a.s., innogy, a.s., SVS a.s., MPSV, O2 Czech Republic a.s.).

Monika vystudovala ekonomiku a management na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Absolvovala řadu tréninků v oblasti komunikace, prezentačních dovedností, improvizačních technik, školení školitelů, vyjednávání, time managementu a vedení lidí.

Jako absolventka školení lektorů v oblasti přípravy uchazečů na výběrová řízení do institucí EU, ve spolupráci s Diplomatickou akademií Ministerstva zahraničních věcí ČR, vede skupinové i individuální přípravné kurzy na výběrová řízení pořádaná European Personnel Selection Office (EPSO).

Tento web používá cookies a žádá vaše osobní údaje, aby vám zpříjemnil prohlížení.