Bobik

Mgr. Peter Bobik

Peter více než 12 let pracoval v Tatra bance, kde začínal jako přepážkový pracovník, poté vedl největší pobočku banky s dvaceti tisíci klienty a posléze vedl celý region bratislavských poboček. Pracoval také jako interní trenér. Posledních 5 let byl ředitelem privátního bankovnictví s tržním podílem blížícím se 50 %. Řídil správu aktiv více než 3500 klientů ve výši více než 1,5 miliardy EUR.

Pod jeho vedením se privátní bankovnictví Tatra banky stalo nejlepším privátním bankovnictvím ve skupině Raiffeisen za rok 2010. V roce 2011 je časopis Euromoney vyhlásil nejlepším privátním bankovnictvím na Slovensku.

Jako šéfredaktor vedl časopis „PB times“ – periodikum privátního bankovnictví Tatra banky, které v roce 2010 získalo první místo v soutěži o podnikové médium roku na Slovensku a zároveň cenu Hospodářských novin za odbornost.

Jako člen užšího týmu se účastnil definování dlouhodobé strategie Tatra banky, a.s. Má dlouholeté zkušenosti s určováním produktové politiky a pricingu privátního bankovnictví. Intenzivně se věnuje tématům řízení komunikace rizik klientských portfolií, motivace členů týmu privátních bankéřů, vzdělávání zaměstnanců a budování obchodního týmu. Podrobně rozpracoval postupy v tvorbě a zadávání cílů a pokročilý systém řízení aktivit privátních bankéřů.

Tento web používá cookies a žádá vaše osobní údaje, aby vám zpříjemnil prohlížení.