DSCF6783-small-3

Ing. Vladimír Nálevka

Vladimír je spolumajitelem a vedoucím konzultantem společnosti Interquality. Vedle toho, že se podílí na řízení společnosti, je jeho hlavní specializací problematika vyjednávání (negociace). Vede jak vnitropodnikové, tak veřejné tréninkové programy a poskytuje poradenskou podporu vyjednavačům i negociačním týmům. Přednáší česky a anglicky.
Jako konzultant či školitel působil v desítkách českých i zahraničních společností (jako jsou např. Česká národní banka, Česká pojišťovna, Česká spořitelna, Československá obchodní banka, ČEZ, Danone, Google, Hewlett-Packard, innogy, KPMG, LEGO, O2, Pivovary Staropramen, Sanofi-Aventis, SAP BSCE, Škoda Auto). Negociační dovednosti školí i v orgánech státní správy ČR (MO, MV, MZV).
Jeho bohaté vyjednávací zkušenosti zahrnují např. také trénink diplomatů z Iráku, Afghánistánu, lidí z Hnutí za demokratickou změnu, kteří se dostali do diplomacie Zimbabwe, poradenství při složitých kolektivních vyjednáváních, spolupráci s policejními vyjednavači, školení diplomatů na Stálém zastoupení ČR při EU před naším předsednictvím.
O problematice vyjednávání publikuje v odborném tisku a spolupracuje i s Českým rozhlasem. Je autorem knihy „Cesta k dohodě, vyjednávání – hra života“.
Vladimír vystudoval obchodní fakultu VŠE v Praze. Absolvoval dlouhodobou stáž v USA zaměřenou na rozvoj lidských zdrojů. Účastnil se tréninků vyjednávání ve Velké Británii (KENS) a Švýcarsku (ZfU). Je absolventem Program on Negotiation at Harvard Law School, Harvard University.

Tento web používá cookies a žádá vaše osobní údaje, aby vám zpříjemnil prohlížení.